Szerelés vezető

Munkaterület

  • Az ipari légtechnikai, és a levegőtisztasághoz kapcsolódó, környezetszennyezés csökkentését szolgáló berendezések, és egyedi tervezésű hegesztett fémszerkezetek gyártása.

Feladatok

  • A vállalat telephelyén legyártott ipari légtechnikai termékek, berendezések, berendezés-elemek végfelhasználás helyszínén történő szerelése, beépítése, szerelőcsapat (lakatosok, hegesztők) irányítása

Munkavégzés helye

  • Gyár telephelye + rugalmas munkavégzési hely (a beépítés helyszínétől függően, Magyarország)

Elvárások

  • Szakmunkás végzettség (lakatos)
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Munkavezetői affinitás
  • Csapágyszerelésben szerzett gyakorlat
  • Önálló, igényes munkavégzés

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Szerelő kocsi a szerelésekhez
  • Mobil telefon
  • Szállás a szerelések ideje alatt
  • Magas színvonalú szakmai fejlődési lehetőség
  • Emberközpontú vállalati kultúra
Pozíció
Helyszín
Hajdúnánás
Vállalat
Ventifilt
Munkakör jellege
fizikai