Műszaki rajzoló, szerkesztő

Munkaterület

  • Az ipari légtechnikai, és a levegőtisztasághoz kapcsolódó, környezetszennyezés csökkentését szolgáló berendezések, és egyedi tervezésű hegesztett fémszerkezetek gyártása.

Feladatok

  • Berendezések gyártási dokumentációjának készítése
  • Helyszíni egyeztetések Magyarország területén
  • Kapcsolattartás Vevőkkel
  • Gyártási folyamatok nyomon követése
  • Berendezések helyszíni vizsgálata, beüzemelése
  • Átadás-átvételi eljárások lebonyolítása

Elvárások

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Magabiztos Autocad Mechanical használat
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Jó szervező és kommunikációs készség
  • „B” kategóriásjogosítvány

Előnyt jelent

  • Az Autodesk Inventor ismerete előnyt jelent
  • Felsőfokú műszaki végzettség előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Változatos munka, szakmai kihívás és fejlődés
  • Támogató munkahelyi légkörben, aktív részese lehetsz egy fiatalos, összetartó csapatnak
  • Béren kívüli juttatás
  • Térítésmentes egészségügyi szűrések
  • Kedvezményes üdülési lehetőségek
Pozíció
Helyszín
Hajdúnánás
Vállalat
Ventifilt
Munkakör jellege
szellemi