Minőségellenőr

Munkaterület

  • Az ipari légtechnikai, és a levegőtisztasághoz kapcsolódó, környezetszennyezés csökkentését szolgáló berendezések, és egyedi tervezésű hegesztett fémszerkezetek gyártása.

Feladatok

  • Műszaki, gyártási, technológiai dokumentáció alapján a különböző termékek minőségi átvétele
  • Minőségi dokumentációk kitöltése, és leadása a MEO irodába további feldolgozásra
  • A beérkezett anyagok, termékek minőségi átvételének, dokumentálásának elvégzése
  • A próbateremben a forgógépek próbajáratásánál való közreműködés
  • A megrendelői átadás-átvételi eljárások lebonyolítása

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség és/vagy technikusi vizsga
  • (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • idegen nyelv ismerete (német, angol)

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Változatos munka, szakmai kihívás és fejlődés
  • Támogató munkahelyi légkörben, aktív részese lehetsz egy fiatalos, összetartó csapatnak
  • Béren kívüli juttatás
  • Kedvezményes üdülési lehetőségek
Pozíció
Helyszín
Hajdúnánás
Vállalat
Ventifilt
Munkakör jellege
fizikai

Letöltöm PDF-ben

0.38 MB
Letöltés