Minőségellenőr

Munkaterület

  • Az ipari légtechnikai, és a levegőtisztasághoz kapcsolódó, környezetszennyezés csökkentését szolgáló berendezések, és egyedi tervezésű hegesztett fémszerkezetek gyártása.

Feladatok

  • A műszaki, gyártási, technológiai dokumentáció alapján a különböző termékek minőségi átvétele, mérések végzése.
  • Minőségi átvétel kapcsán keletkező minőségi dokumentációk kitöltése és leadása a MEO irodába, további feldolgozásra.
  • Szükség esetén a beérkezett anyagok, termékek minőségi átvételének és dokumentálásának elvégzése.
  • A próbateremben a forgógépek próbajáratásánál közreműködés.
  • A megrendelői átvételeknél közreműködés.

Elvárások

  • forgácsolt és hegesztett alkatrész mérési tapasztalat
  • műszaki rajzolvasási tudás
  • Középfokú iskolai végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent

  • „B” kategóriás jogosítvány
  • ISO 9001, ISO 14001, ISO 1090 és ISO 3834-2 szabványismeret

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Hétköznapi munkavégzés, egy műszakos munkarend
  • Változatos munka, szakmai kihívás és fejlődés
  • Béren kívüli juttatás
  • Térítésmentes egészségügyi szűrések
  • Kedvezményes üdülési lehetőségek
  • Támogató munkahelyi légkörben, aktív részese lehetsz egy fiatalos, összetartó csapatnak
Pozíció
Helyszín
Hajdúnánás
Vállalat
Ventifilt
Munkakör jellege
fizikai