Karbantartó technikus

Munkaterület

  • Az ipari légtechnikai, és a levegőtisztasághoz kapcsolódó, környezetszennyezés csökkentését szolgáló berendezések, és egyedi tervezésű hegesztett fémszerkezetek gyártása.

Feladatok

  • A cég épületeinek, gépeinek karbantartási és javítási munkálatainak koordinálása
  • időszakos karbantartási tervek és műszaki beruházások megvalósításában való aktív részvétel
  • karbantartást végző dolgozók napi munkájának műszaki támogatása

Elvárások

  • minimum technikusi végzettség (gépész, elektronikai, épületgépész, mechatronikai)
  • számítástechnikai ismeret (Microsoft Office)
  • Legalább 1-2 év, hasonló munkakörben eltöltött szakmai gyakorlat
  • önálló felelősségteljes munkavégzés
  • jó szervező és kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • karbantartási anyag beszerzési ismeretek

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Változatos munka, szakmai kihívás és fejlődési lehetőség
  • Támogató munkahelyi légkörben, aktív részese lehetsz egy fiatalos, összetartó csapatnak
  • Béren kívüli juttatás / utazási költségtérítés / szociális támogatások
  • Térítésmentes egészségügyi szűrések
  • Kedvezményes üdülési lehetőségek
Pozíció
Helyszín
Hajdúnánás
Vállalat
Ventifilt
Munkakör jellege
szellemi